Szanowni Państwo,

   Chciałbym serdecznie podziękować za  docenienie pracy i zauważenie starań jakie czynimy względem Gości co przejawia się kolejnym wspólnie przeżytym sezonem .

   Miniony czas   był dla Nas niebywałą okazją  podzielenia się wiedzą  i doświadczeniem co na pewno wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój.

   Chciałbym także podziękować za umożliwienie prezentacji  wnętrz Restauracji Honoratka , oraz możność serwowania dań dla Naszych i Państwa Gości.

 Pragnę także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji w realizacji kompleksowej obsługi grup turystycznych.

Mam nadzieję, że w przyszłości podobne spotkania na płaszczyźnie gastronomii  będą nadal finalizowane przez Restaurację  Honoratka.

 Składam także gorące podziękowania dla osób, dzięki którym rezerwacje skutecznie mogą się odbyć, a więc wszystkim pracownikom biura serdecznie dziękuję.

   Bardzo dziękuję za zaufanie jakim Państwo  Nas obdarzyli  kierując  wymagających spełnienia określonych norm Gości z poza naszego kraju .

Zadowolenie Gości ,oraz Ich powrót w przyszłości stanowi Nasz cel do  którego zmierzamy każdego dnia poprzez doskonałą kuchnię, uczciwa , sprawną obsługę ,oraz rzetelna prace managerów, którzy codziennie  ze szczególną dbałością monitorują pracę restauracji.

  Nie zdarzyło się podczas minionego sezonu, by rozminęły się  Państwa  deklaracje dotyczące  rezerwacji łącznie z menu w określonym budżecie .

   Przy Państwa pomocy rozpoznajemy Gości , znamy Ich upodobania, smaki , szanujemy obyczaje i kulturę w imię czego  realizowane zamówienia odbywają się ze szczególną dbałością o szczegóły mając na uwadze Ich zamiłowanie do  muzyki i sztuki, co wyłania z ludzi ogromną  wrażliwość , która  doprowadza Nas do perfekcji w celebrowaniu posiłków.

 

Niniejszym chciałabym zaprosić  Państwa do   kontynuacji współpracy na podobnych warunkach o  podobnym natężeniu w miejscu , które jest dla Gości zwłaszcza z Japonii wielkim kulturowym odkryciem przez samego Mistrza Fryderyka Chopina, także z nadzieją , że zaprezentują Państwo naszą restaurację jako miejsce odpowiednie podczas sezonu 2018 dla przybywających Gości.

 

Muzyka on/off