Menu
Gran Feudo Chardonnay
D.O. Navarra Julian Chivite
Gran Feudo Chardonnay jest ostatnim osiągnięciem Bodegas Chivite. Osobowośæ tej odmiany jest wyraźnie zaznaczona od momentu, gdy nalejemy wino do kieliszka. Wino jest bardzo nowoczesne, świeże i silnie owocowe z lekkim dymnym odcieniem. Idealne ze smażonymi daniami z ryb oraz owocami morza.
95,00zł / 75cl.
Santa Carolina Sauvignon Blanc /Chile/
D.O. Valle del Rapel
Jasny żółto-zielony kolor z kwiatowymi i cytrusowymi aromatami daje rześkie, świeże, owocowe, średnio zbudowane wino. Polecane jako aperitif, znakomicie pasuje do owoców morza i potraw z drobiu.
85,00zł / 75cl.

Kendermanns Riesling Loss/Niemcy/

Niezwykle lekkie wino, pełne aromatów kwiatów oraz żółtych owoców cytrusowych.  

100,00zł / 75cl.

Kaltern Gewurztraminer / Włochy/

Mocno wytrawne,świeże,orzeżwiające,lekko drażniące podniebienie,osubtelnym mineralnym posmaku. Doskonałe do ryb,owoców moża oraz serów. 

120,00zł / 75cl.
Moscato di Sicilia/Deserowe/-Włochy
I.G.T. Sicilia Vino Liquoroso Cantine Pellegrino
Znakomite, białe, likierowe wino ze szczepu moscato di Alessandria. Aromaty migdałów i delikatnej wanilii powodują, że wino to jest znakomitym deserem.
85,00zł / 75cl.

Wina dostarcza firma :
CENTRUM WINA Sp. z o.o. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa
Zapewniamy profesjonalną obsługę. Do rachunków powyżej 100zł. doliczamy 10% serwisu kelnerskiego , akceptujemy karty kredytowe, pakujemy na wynos, nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie restauracji HONORATKA.
Gramatury potraw do wglądu u Szefa Kuchni.


New wines are supplied by:
Centrum Wina Sp. z o.o., ul. Puławska 336, 02-819 Warsaw.
We provide professional service. A 10% service charge will be added when your bill is over 100 zl., we accept credit card, we pack to take away, we do not take responsibility or any stuff left at the area of HONORATKA restaurant.
Information about serving sizes is available from the chef.

 

Muzyka on/off