Wina czerwone
Santa Carolina Merlot / Chile /
D.O. Valle del Rapel
Łagodne wino o malinowej barwie, owocowym aromacie oraz art smaku owoców jagodowych i śliwek. Znakomicie pasuje do czerwonego i białego mięsa, makaronów oraz art serów żółtych.
85,00 zł / 75cl.
Chianti "Castellani" / Włochy /
D.O.C.G. Chianti
Chianti plantacji z należących do rodziny Castellani ma rubinowoczerwony kolor, wyrazisty owocowy i lekko korzenny smak z fiołków aromatem i Borówek. Nieco szorstkie, mocne, młode wino jest odzwierciedleniem tradycji toskańskiej.
95,00 zł / 75cl.

Ventisquero Reserva Cabernet Sauvignon/Chile/

Solidne wino powstałe z winogron cabernet sauvignon(85%)z Maipo oraz cabernet franc(15%)uprawnionych w Colchagua.Polecane głównie do potraw z grilla, pieczonych czerwonych mięs i serów.

100,00 zł / 75cl.
Montecillo Crianza / Hiszpania /
D.O. Rioja
Montecillo Rioja Crianza: 85% Tempranillo i 15% mazuelo 12 kadzi dojrzewa miesięcy w, 12-18 miesięcy w beczkach i 6-12 miesięcy w butelce przed wprowadzeniem do sprzedaży. Wiśniowy kolor z czerwono ceglastymi nutkami. Czyste i Złożone.
149,00 zł / 75cl.

Almarosa Primitivo / Włochy/

Głeboki rubin, bogate nuty konfitur i nalewekz jagód i wiśni, odrobina wanilii i lukrecji. W ustach aksamitne i trwałe 

75,00 zł / 75cl.
Amarone "Costasera" / Włochy /
D.O.C. Amarone della Valpolicella Classico Masi
Rodzina Serego Alighieri, spadkobiercy wielkiego Dantego, uprawia wino, oliwki i owoce w posiadlosci Valpolicella już od 1353 roku.Wino jest Niezwykle bogate i kompleksowe, Przeznaczone do długiego dojrzewania w butelce. Idealnie komponuje się z dziczyzna, ciemnymi mięsami oraz art dojrzałymi Serami.
390,00 zł / 75cl.

 

 

 

Muzyka on/off